بالاخره یکساله شدیم !

مصطفی ازقندی

     

 

امروز پنجشنبه 22 آذر ماه 1386‌، مجموعه پیله های شیشه ای، بعد از گذشت زمانی در حدود 5 ماه از شماره ی قبلی خود، افتخار دارد تا پنجمین شماره اش را تقدیم شما عزیزان نماید. شماره ای که به نوعی ویژه نامه ما نیز خواهد بود. دقیقا یکسال پیش در همین روزها ( 20 آذر 1385 ) ما با اولین شماره ی مجله، میهمان شما بودیم. شخصا وقتی فضا و سیستم حاکم بر امروز  ِ پیله ها (خصوصا در این شماره) را با روز اول مقایسه می کنم، متوجه می شوم که خوشبختانه روند این مسیر یکساله، سیری صعودی داشته و جز در مواردی معدود، سعی کردیم تا در این 5 شماره لغزش پیله ها را به حداقل برسانیم. دوست دارم این شماره را به عنوان شالوده‌، بلوغ و بهترین اثر وب سایت پیله ها در طول این یکسال ببینید، چرا که به همراه گروهم، با طی زمانی در حدود دو ماه‌، سعی کردیم تا ویژه نامه ای در خور شخصیت شما خوانندگان گرامی فراهم آوریم.

 

و امّا  شماره 5 :

در اولین گام، بسیار خوشحالیم تا تولید دو قطعه موزیک زیبا و فخیم توسط وب سایت را به اطلاعتان برسانیم. اولین کار، اثریست زیبا، ویژه ی یکسالگی پیله ها به نام " پیله های شیشه ای " با صدا و کلام دوست هنرمندم ، "هادی پاکزاد " که از او به سبب هدیه ارزشمندش بسیار ممنونم و از تمامی دوستان تقاضامندم تا از این صفحه و موزیک مجله بازدید نموده و ما را از نظراتشان بهره مند سازند. اما اثر دوم کاری است به نام "‎گهواره‎" با صدای دوست نازنینم عماد قربانیان که بسیار زیبا و دلنشین اجرا شده است.  در عین حال سعی کردیم تا در هر دو موزیک همان المانهای همیشگی پیله های شیشه ای، یعنی احترام به درک و شعور مخاطب را رعایت کرده تا ذره ای از قول و قرارمان با شما در زمینه موسیقی فخیم عدول نکرده باشیم ...

بسیار خوشحالم از حضور دوستان جدید در وب سایت پیله ها به ویژه آقایان جمشید مشایخی، محمد علی شیرازی، افشین سرفراز، محمد رضا حبیبی، فرزاد حسنی و پگاه احمدی. همچنین، از نکات تازه در این شماره اضافه نمودن بخشی جدید به مجله، تحت عنوان "عکاسی" می باشد که به امید خدا از این تاریخ به بعد به عنوان یکی از بخشهای ثابت سایت اقدام به فعالیت می کند. 

امیدوارم تا حاصل زحماتمان در این شماره مورد رضایت شما دوستان قرار گرفته و بتوانیم باز هم با یکدیگر در تقابلی متقابل باشیم. منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم. در پایان از شما اجازه می خواهم تا پنجمین شماره پیله های شیشه ای را تقدیم کنیم به قیصر فراموش نشدنی شعر ایران: "قیصر امین پور"

روحش شاد و یادش گرامی باد ...

با تشکر و احترام

 سردبير پيله های شيشه ای

    22 / 9 / 86           

 

 

 

 خانه | اخبار| ترانه|گفتگو | مقاله | پيوند| بايگاني |دفتر يادبود | تماس با ما

   

© Copyright 2005-2006 glassyguards.com

All rights reserved . Designed by: Mostafa Azghandi

نظرات